גלולות הפין

גלולות הפין
תוספי תזונה רבים גילו את השוק עבור גלולות כי הם אמרו להגדיל את גודל הפין, בגלל הלחץ של סבל גברים רבים מוכנים להשקיע הרבה כסף על ההבטחות הגדולות. במציאות, כל אלה "גלולות הגדלה" אינם יעילים לחלוטין במונחים של הגדלה אמיתית, במקרה הגרוע ביותר הם מעורבבים עם תרופות מרשם, אשר נועדו למעשה להילחם בזיקפה. תופעות לוואי בלתי נשלטות ולכן לעולם לא ניתן לשלול עם גלולות אלה, אשר בדרך כלל זמין רק דרך ערוצים מפוקפקים או אתרי אינטרנט זרים.

גודל ממוצע של הפין בישראל

גלולות הפין

לעתים קרובות הוא מפרסם באגרסיביות רבה עם הצלחות סנסציוניות כביכול בוצעו על ידי רופאים סדרה של מחקרים, כל שטות מלאה. הרופא בתמונה הוא כנראה לא אמיתי, על חילופי תמונות עלות תמונות כאלה לשימוש באתר האינטרנט שלהם רק כמה יורו. מחקרים לכאורה הם בשום מקום זמין או גלוי.

רוב הגלולות האלה מכילים כל מיני עשבי תיבול וויטמינים כי הם נמצאים תוספי מזון אחרים, ההשפעה היחידה היא כי תרופות אלה משפיעות על זרימת הדם במידה מסוימת חיובי. זה יכול להוביל זקפות קצת יותר, כי ניתן לראות סובייקטיבי כמו הגדלה.

חומצה היאלורונית לפין

של צמיחה אמיתית או תוצאות מתמשכות כמו תוכניות הכשרה זול ויעיל יכול להיות שום שאלה, הדבר היחיד גדל בהתמדה הוא הארנק של היצרנים והמפיצים של גלולות אלה נס.

טריק פופולרי הם גם מנויים, הגלולות זמינות רק אם יש לך את פרטי כרטיס האשראי שלך שהופקדו, ואז אתה מקבל כל חודש, גלולות חדשות. לפעמים הוא גם דיווח על פורומים רלוונטיים כי סיום כזה לקרוע- off מנוי פשוט התעלם ו ימשיך להיות מנוכה בחריצות. עבור ספקי זרים, שיטות עסקיות אלה קשה להתמודד עם.

המקרה נגרם על ידי סטיבן Warshak ואת הגלולה "Enzyte", אשר מתועד אפילו על ויקיפדיה. במשך זמן רב רב המכר, אבל בגלל תלונות לקוחות הגוברת, אבל בסופו של דבר עבר על ה- FBI האמריקאי, חיפש מתקני הייצור ומשרדים. בסופו של דבר נשפט וורק על מאסר ממושך, והנזק הכולל שנגרם ללקוחות הוא מעל 400 מיליון דולר! על פי CNBC, מוערך $ 100 מיליון זה נובע רק הונאה כרטיס אשראי חיובי.

מה האורך הממוצע של הפין

יתר על כן, גלולות חלקם מכילים מרכיבים מרשם מוצהרים, זה היה Pfalz רם Landesuntersuchungsamt Rheinland במוצרים "קפה הרזייה פוטנט ברזיל" ו "עוצמה טבעית" כמו גם "VigRX פלוס" מאוד פופולרי נמצא בארה"ב, התרופה Sildenafil. Sildenafil הוא יעיל מאוד, אבל גם עם תופעות לוואי אפשריות ו intolerances תרופה עוצמה, הידוע גם תחת השם המסחרי ויאגרה. צריך לקחת ללב ו / או דם תרופות מסוימים במיוחד עבור חולים עם מחלות לב או אנשים שנטלו ויאגרה היא תווית לפעמים וצריכה להילקח רק על ידי רופא. אגב, Sildenafil לא להגדיל את הפין, אבל מוביל זקפות יותר ויותר לאורך זמן, הוא prescribed עבור אימפוטנציה וליקוי זיקפה אחרים.

אורך ממוצע של הפין

מכאן אזהרה דחוף שלנו: להתרחק גלולות הפין, הם לעתים קרובות עלות רק סנטים בייצור נמכרים בשולי רווח ענק. מלבד תופעות לוואי אפשריות ואולי אפילו בעיות בריאות, מוצרים אלה אין תועלת הפין התארכות. העליות העצומות שפורסמו בכמה סנטימטרים הן אשליה טהורה בגלולות כאלו. אם אתה לא מאמין בזה, פנה בביטחון לכל רופא או רוקח אשר יצהיר חד משמעית הצהרות אלה.

הארכת הפין
איך להגדיל את האיבר
איך להאריך את הפין
איך להאריך את הזין