משאבת הפין

הידרומקס הידרומפ סקירה ותוצאות
את Bathmate, X30 ו X40 סדרה מ Hydromax הם הדור החדש של משאבות להגדלת הפין וכפי שהשם מרמז, הם עשויים לשימוש במים, לא משנה אם במקלחת או באמבטיה. בניגוד משאבות הפין הרגיל, הם לא משתמשים ואקום קונבנציונלי, אבל מים חמים עבור יעילות מקסימלית. למרות הרווח הם בעיקר בהיקפו / היקף ופחות באורך לעומת שיטות אחרות להגדלת הפין כמו jelquing או תרגילים באופן כללי, זה המשאבה היחידה המספקת תוצאות קבוע ובטוח ללא תופעות לוואי או השפעה שלילית על בריאות הפין.

הארכת הפין

האם הגרסאות השונות של משאבת הידרומקס?
כן, לא מעט, זמין בצבעים שונים. הדגמים הישנים הם "הרקולס Bathmate" ו "Batholate Goliath", אשר שונה רק אורך היקפו. הרקולס הוא 7 ס"מ אורך ו 6.5 אינץ 'בהיקפו בעוד Goliath הוא 10 ס"מ אורך ו 9 ס"מ היקפו. הבדלים אלה אינם הופכים את Goliath ליעילים יותר, אלא רק עבור גברים שכבר יש להם די גדול הפין רוצה ללכת על הגדלה נוספת.

איך להגדיל את האיבר

אותו הדבר עם הדגמים X30 ו X40, X40 הוא פשוט גדול יותר. 7 אינץ 'לעומת 8 ס"מ אורך, 6.5 ס"מ לעומת 8 אינץ' בהיקפו. הם הדור הבא של משאבות Hydromax, כולל כמה שיפורים חמורים:

חדש מפוח משאבה מנגנון יותר כוח שאיבה, עד 35%
כרית נוחות חדשה רכה המבטיחה התאמה טובה יותר, כך יניקה פחות יאבדו. זה נשלף, אבל מומלץ באמת
את המשאבה ניתן לסובב תוך שימוש, אין הסרה כדי לצפות בסולם
שסתום חדש. זהו השיפור הטוב ביותר, שכן הוא מאפשר לך להשתמש במשאבה ביד אחת ופותר את הבעיה דולף דגמים ישנים לפעמים.
אחרון חביב, יש סוף סוף בקנה מידה חדש בקנה מידה זה מראה אינץ 'ס"מ, אין צורך להמיר את המדד יותר.

איך להאריך את הפין
לבסוף, יש את החלק העליון של שורה Xtreme סדרה, Xtreme X30 (XX30) ו Xtreme X40 (XX40). הם דומים X30 רגיל X40, אבל עם שסתום חדש מעט שונה, משאבת כדור יד נוספת ואת ערכת אביזר ענק כולל.
למען האמת, הייתי הולך על תקן X30 או X40 בהתאם לגודל הפין שלך. משאבת כדור היד היא נחמדה, אבל בהחלט לא חייב להיות, למעט משתמשים מומחים אמיתי שרוצים למקסם את התוצאות. האביזרים טובים, אבל תיק נשיאה, ספוג ניקוי, סיכה, מד מדידה ורצועת מקלחת הם דברים שאתה יכול בקלות לקנות במקום אחר, גם, כנראה במחיר נמוך יותר.

איך להאריך את הזין

איזה גודל לבחור? קל: בשלב מסדר ראשון לאחר בחירת המודל המועדף שלך, יש טופס קטן שבו תוכל להזין את זקוף (חשוב, לא רופף!) אורך ההיקף לקבל המלצות. במיוחד אם אתה בנוי קצת קטן יותר, לבחור את הגרסה הגדולה היא לא הבחירה הטובה ביותר, שכן אחד קטן יתאים יותר הוא קצת יותר זול.

עד כה, אין תחליף הדור השני עבור מודל Goliath, אז אם יש לך כבר פין גדול רוצה להשתמש hydropump, אתה גם צריך לקבל את הדליפה הקטנה שלפעמים מתרחשת עם Goliath או לחכות מודל X50 החדש אשר שמועה להשתחרר בשנת 2015.

איך לעבות את הפין

האם משאבות פין הידרומקס באמת עובד, האם הם מספקים תוצאות?
כן, הם עושים, אם כי הגידול בעיקר בהיקף. הוידאו להלן מראה לך מדוע: בניגוד לתרגילים, cavernosum corpus אשר ממלא עם יותר דם במהלך זקפה לא נמתח באורך, אבל ממלא עם יותר דם מהרגיל הודות ליציאת בסיס המים. עם הזמן, אפקט זה לאט אבל בהתמדה הופך קבוע. בהתחלה, זה יהיה נעלם לאחר כמה שעות, אבל אחרי כמה שבועות אתה יכול לצפות הגדלה קבועה של לפחות 1 אינץ 'היקפו על 1 ס"מ אורך. זוהי תוצאה אישית, אחרים עשויים לראות רווחים גדולים יותר, אבל עדיין נהדר עבור משאבה שעולה הרבה פחות מכמה חודשים של כדורים חסרי ערך. פרסום אומר עד 3 ס"מ אורך באורך.

שיטות להגדלת איבר המין

אתה לא צריך הרבה זמן, אין צורך ללבוש את זה במשך שעות כמו הרגילים כואב לעתים קרובות מסוכן, רק 15 דקות ביום הם מספיק. זה אחד היתרונות העיקריים לדעתי, אני לא רוצה ללבוש כל אלונקה מוזרה שנראית ומרגישה כמו איזה מכשיר מעוות עתיק במכנסיים בעבודה. אני רוצה להגדיל בבית וליהנות לעשות זאת, ללא כל כאב או תחושה לא נעימה.

מדוע מים יעילים ובטוחים יותר מאשר באוויר?
משאבות ואקום קלאסי מבוסס אוויר אינם מיועדים להגדלת הפין, הם מכשירים רפואיים לגברים הסובלים מ- ED (אונות זיקפה), גברים שאינם מסוגלים לקבל זקפה ללא משאבה. משאבות ED משמשות על הפין רפוי רק ליצור ואקום חזק מאוד לדחוף כמה דם לתוך הפין ככל האפשר תוך זמן קצר כדי ליצור זקפה, כי הם משמשים בדרך כלל ממש לפני קיום יחסי מין. השימוש בהם יותר מכמה דקות עלול לגרום לבעיות חמורות, למשל. פקקת. משאבות מים שנעשו באופן בלעדי להגדלת הפין, העיקרון דומה, אבל הם עשויים שימוש ממושך. בנוסף, המים החמים מקל על זרימת הדם. שימוש במשאבת ואקום רגילה עבור הגדלת הפין יהיה כמו הרמת משקולות כבדות בעת הכנה למרתון, זה פשוט אימון לא נכון ולא יספק את התוצאות הנכונות, אבל אולי המון תופעות לוואי לא רצויות. testimonial2 איפה לקנות hydromax hydropax? האם יש הנחה זמין? הדרך הטובה ביותר לקנות ומשאבה Hydromax ולוודא שאתה מקבל אחד אמיתי ולא מזויף $ 20 משאבה מסין היא הזמנת מימין מתוך אתר האינטרנט של היצרן הרשמי. לא תמצא שום הצעות זולות יותר במקומות אחרים, לפחות לא עבור אחד שאינם בשימוש המקורי. להיות זהיר מאוד עם אתרי אינטרנט מציעים לך בונוס או הנחה זה לא מופיע באתר הרשמי, יש אתרים לעתים קרובות לבקש מידע אישי הגיוני ואולי אפילו הונאה לך או לגנוב את הזהות שלך.

תרגילים להגדלת איבר המין

 

כדי למנוע הפתעות לא נעימות, הקפד לקנות לך hydromax או  שהוא היחיד והיחיד Hydromax ו Bathmate האתר ברשת. שוב: אין קודי קופון תקפים לציבור, לא טורחים לחפש אותם, כי כל האתרים האלה מעמידים פנים שהם מציעים הנחות כמו $ 69 או $ 86 הנחה יהיה רק ​​להפנות אותך לאתרי אינטרנט copycat למכור מוצרים נחותים. אתה יכול בקלות לזהות אותם מזויפים כי חנויות אלה חסרים לחלוטין את העיצוב המקצועי של החנות המקורית ולעתים קרובות למכור דברים אחרים כמו גלולות היצרן לעולם לא למכור. האם הידרומפ קל לשימוש? החלת המשאבה היא קלה כמו אוננות, כי זה די הרבה מה שאתה עושה אלפי פעמים עם היד שלך. מלא את המשאבה במים, שים את הפין שלך במשאבה, דחף אותה כמה פעמים, זה הכול. אין שום דבר שאתה יכול לעשות לא בסדר, אין מנגנון מסובך כמו מרחיב, זה לא משנה אם הפין הוא קצר או ארוך, כפוף או ישר. המלצה היחידה שלי לשימוש: לגלח את השיער הציבורי שלך אם אתה לא עושה את זה כבר. כרית הנוחות נותן לך חותם הדוק יותר נגד הגוף שלך בדרך זו, כך שאף מים לא יכול לזרום ברגע שאיבתם את זה דרך השסתום. כדי לשחרר את הידרומפ שלך, פשוט לדחוף את השסתום על הדף. פָּשׁוּט? כן! אם אתה עדיין לא בטוח, צפה בסרטון זה, הוא מסביר הכל צעד אחר צעד תוך פחות מ 4 דקות, כולל שימוש במקלחת.

מכשיר להגדלת איבר המין
גודל איבר ממוצע בעולם
ממוצע איבר גברי
הגדלת האיבר