שפיכה מוקדמת – גורם וטיפול

שפיכה מוקדמת – גורם וטיפול
שפיכה מוקדמת היא תהליך של שפיכה בלתי נשלטת (או בעת אוננות או יחסי מין, ובמקרים נדירים רק פעמים אקראיות בכלל). זה בדרך כלל מתייחס לפני שאתה חודר באופן מינימלי לבן הזוג שלך, או שאתה עומד לעשות את זה – זה קורה תמיד עם כמות מינימלית של גירוי מיני אתה יכול לדמיין. בטווח הארוך, גם את השותף שלך ואת עצמך הולכים לשים לב שאתה לא עומד הרמות המינימלי שלך גירוי מיני. ישנן מגוון סיבות מדוע אתה עלול לסבול בעיה זו, וזה יכול גם להגדיל את כמות החרדה שאתה מרגיש; הדבר היחיד שעומד לעשות הוא להחמיר את הבעיה.

מכשיר להגדלת איבר המין

זמן רב יותר

שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש כמעט בכל עת, למרות שזה צפוי לקרות בכל פעם שאתה אינטראקציה עם שותף חדש. זה אחד מחלות הפין הנפוצות ביותר שאתה יכול לסבול כמו זכר, וזה כנראה הולך להשפיע על כל אדם על כוכב הלכת בשלב כלשהו בחייהם.

כיצד נגרמת שפיכה מוקדמת?
הרבה דברים שונים יכולים להתייחס שפיכה מוקדמת, וזה חיוני כי אתה מזהה את מקור הבעיות שלך. רוב הזמן לא הולך להיות סיבה לחתוך ברור, וזה עושה שליטה על הבעיה כמו קשה ככל שניתן. כשמדובר בחוויה מינית ובגילך, שתי התכונות עשויות להיות קשורות לבעיה – ככל שאתה צעיר יותר וחסר ניסיון, כך סביר יותר ששפיכה מוקדמת צפויה לעלות. זה לא הדבר היחיד, אם כי; לפעמים זה יכול להיות רק את רמות החרדה שאתה חווה. אם אתה אדם שבדרך כלל יש בעיות חרדה בלי להיכנס למין, שפיכה מוקדמת היא כנראה תהיה בעיה בשבילך.

גודל איבר ממוצע בעולם

לפעמים זה עלול לקרות רק לך במצבים מיניים ספציפיים מאוד (כמו עמדות מסוימות, או שותפים), ולפעמים זה יכול להיות רק בגלל שלא היה יחסי מין ב די הרבה. אשמה ודיכאון הם שני גורמים נפשיים אחרים, כי אתה חייב לעבוד לתוך המשוואה. מוזר לחשוב על זה, אבל המנטליות שאתה הולך למצבים מסוימים הולך לשפר את שפיכה מוקדמת שלך (אם אפשר). זה יכול גם להיות בעיה הורמונלית, איזושהי פגיעה פין, או אפילו רק תופעת לוואי של תרופות שאתה לוקח.

ממוצע איבר גברי

שפיכה מוקדמת תסמינים
הסימפטומים הם פשוטים; אתה הולך להיות שפיכה uncontrollable או לפני או מהר אחרי שהתחלת יחסי מין. זה אומר שלעולם לא תוכל לקיים מפגש מיני "מלא", והשותף שלך הוא יותר סביר להניח יישארו מרוצים. לא רק שזה מביך, אבל זה יכול לקחת אגרה לך נפשית אם הבעיה נמשכת מספיק זמן. זה בעצם שפיכה לפני שרצית שזה יקרה, וזה אף פעם לא יהיה כיף. לפעמים אנשים יראו כי הסימפטומים שלהם לסירוגין, ובמקרה זה זה יותר סביר בעיה רגשית. המוח הם מסובכים לעבוד עם, במיוחד כשמדובר שפיכה מוקדמת.

הגדלת האיבר

כיצד מאובחנים?
תהליך האבחון הוא פשוט, הרופא עומד לשאול אותך כמה שאלות הנוגעות להיסטוריה המינית שלך. הם הולכים לשאול על שותפים בעבר, אם היה לך סקס בטוח ושפע של שאלות אחרות, כי תצטרך לענות בכנות. הרופא יבצע בדיקה גופנית על הגוף שלך, וייתכן אפילו ירצה לדבר עם השותף הנוכחי שלך (אם זה חל) – שפיכה מוקדמת היא לא בדיוק קל להתמודד עם, במיוחד כאשר אתה צריך להצביע נקודת המקור . הרופא שלך ירצה לוודא שזה פשוט כמו שפיכה מוקדמת, בניגוד לכל דבר אחר שיכול להיות הרבה יותר רציני.

משחה להגדלת פין

טיפול בשפיכה מוקדמת
תהליך הטיפול יכול להיות קשה, שכן אין תשובה מוצקה. דברים שונים הולכים לעבוד עם אנשים שונים, ואתה תצטרך לעבור את השלבים של להבין את זה בעצמך. לפעמים זה יכול להיות פשוט כמו שינוי עמדות שאתה משתמש בחדר השינה – יש אומרים כי קיום יחסי מין עם הזכר על הגב שלו יכול לשפר את שפיכה מוקדמת. אתה צריך גם להיות מסוגל לזהות את הרגשות והתחושות שאתה מרגיש לפני שפיכה, לאחר שלמדת מה אלה "מפעילה" הם, אתה יכול לאמן את הגוף לעכב את תהליך השפיכה. אתה בעצם מנסה לאמן את הפין שלך קשה זה, וזה באמת עובד.

מכשיר להגדלת פין

מעל 30 דקות

אם אינכם משתמשים בקונדומים בעת ביצוע פעולה מינית (מה שאתם צריכים להיות, אלא אם כן אתם מנסים להריון), אתם יכולים לנסות להכניס אותם לחדר השינה. הם לוקחים הרבה תחושה של מגע מיני, מה שאומר שאתה יכול להיות הרבה יותר זמן במיטה; אבל זה לא עובד בשביל כולם. השותף שלך עלול אפילו להיות אחד להאשים, כפי שהם יכולים לעבוד קשה מדי במיטה – לנסות לעזור להם להבין מתי הם הוא ילך מהר יותר או לאט. גירוי בקצב מהיר הוא בוודאי חייב לגרום לך לשפוך מהר יותר, אז לנסות ללכת לאט יותר כל הזמן שאתה נתקל יחסי מין. טבק, אלכוהול וסמים לא חוקיים יכול להשפיע על נטיות השפיכה שלך גם כן. אם אתה לוקח חלק בכל סמים, טבק או אלכוהול, קיצוץ יכול לעבוד פלאים בשבילך. הרבה אנשים למעשה להכות את בעיות שפיכה מוקדמת על ידי להיפטר הרגלי עישון / השתייה שלהם, כמו גם שימוש בסמים לא חוקיים. כמו שנאמר קודם, זה לא עובד עבור כולם, אבל אתה רק צריך למצוא את "תרופה". תרגילי קגל הם גם נהדר עבור אלה המנסים להאריך את הזמן הדרוש להם לפלוט. זה עובד על השריר הממוקם בבסיס הפין שלך, כך שתוכל לשמור על זקפה חזקה יותר (ולהתרגל לגירוי באופן כללי). במקרים מסוימים, זה עלול לקחת איזה ייעוץ או טיפול כדי להקל על שפיכה מוקדמת הקשורות חרדה.

דרכים להגדלת הפין
להגדיל את איבר המין
תרגילים להגדיל את הפין
להגדיל את הפין באופן טבעי
מהו גודל הפין הממוצע