test

שפיכה מוקדמת – גורם וטיפול
חפש:

איך להגדיל את הפין? שיטות מודרניות להגדלת הפין
הפין שלי קטן מדי, איך להגדיל אותו?
קודם כל, אנחנו צריכים להגדיר מה קטן באמת מתכוון ומה הסטטיסטיקה מלבד כל ההופעות האישיות ואת הטעם בעצם אומר: גודל רפי הוא לא רלוונטי, כמה גברים יש פין קטן למדי גדל לגודל עצום כאשר זקוף, ומצד שני שם הם גברים עם פין רופף למדי מרשים זה פשוט את עצמו כאשר עורר ולא גדל הרבה אורך או אורך. גודל רפוי וזקוף אינו מתואם.

אפילו במחקרים בעלי מוניטין, הממוצע הסטטיסטי משתנה, חציון בארה"ב הוא כ -5.5 אינץ 'לפי המחקר הגדול ביותר (1661 גברים פעילים מבחינה מינית) שיכולנו למצוא על ידי כתב העת Journal of Sexual Medicine. רוב הגברים יש גודל זקוף בין 5 ל 6 אינץ ', כך מתחת 5 אינץ' יכול להיחשב קטן. אל תלך שולל על ידי גודל הפין שאתה רואה לעתים קרובות בסרטים למבוגרים, כל השחקנים נבחרים אנשים הרבה מעל הגודל הממוצע. הסרטים האלה בהחלט לא מתארים ממוצע סטטיסטי וגם להשתמש טריקים חזותיים כדי להפוך את הגבריות של השחקנים הגבריים להופיע אפילו גדול יותר.

 

האם גודל הפין משנה לנשים?

השאלה שרוב הגברים כנראה דואגים ביותר. בעוד אישה רבות טוענים כי גודל הפין לא חשוב להם וזה הכל על הטכניקה הנכונה שותף אוהב לטפל בהם היטב, זה רק חצי האמת. בסקרים אנונימיים לחלוטין, מספר הנשים שטוענות כי גודל הפין חשוב להן, לפחות מנקודת מבט אסתטית, גבוה באופן משמעותי מאשר בסקרים פנים אל פנים. עובדה זו אינה אומרת כי הפין קטן יותר לא יכול לספק נשים, זה לא אומר שאתה לא יכול לקיים חיי מין מושלמת עם פין קטן, אבל האמת הקשה היא: גודל העניינים, לפחות עבור כמה נשים . אין צורך להיכנס לפאניקה אם יש לך פין קטן, על פי מחקר משולב של כמה מכוני מחקר מאז 1942, 85% מכלל הנשים שמחות עם גודל הפין של בן זוגן, בעוד שרק 55% מכלל הגברים שמחים עם שלהם פִּין. לכן, הבעיה הנכספת גדולה יותר מזו האמיתית.

חדשות טובות: גדול מדי לא טוב, אם אתה תלוי כמו הסיכויים הסוס גבוה כי יחסי מין לא אפשרי בכמה עמדות מאז זה כואב. בעוד להיות מאוד stretchable, הנרתיק הממוצע הוא רק על 4.5 אינץ 'עמוק. אז, ממוצע או קצת מתחת לממוצע יכול להיות גם יתרונות זה, במיוחד אם אתה פרפר שיטות כמו סקס אנאלי.

האם גודל הפין נקבע על ידי גנטיקה?

בהחלט כן, אם יש לך פין גדול או קטן מוגדר בעיקר על ידי הגנים שלך. בבני אדם עם פין גדול יש לעתים קרובות פין גדול. בבני אדם עם פין קטן יש לעתים קרובות פין קטן יותר. יש בהחלט יוצאים מן הכלל, אבל באופן כללי הגנים דומיננטיים מאוד כשמדובר בגודל הפין. דרכים להגדיל את הפין.

 

האם מזון או תוספי מזון עוזרים לפין שלי לגדול?

לא מזון ולא כל תוספי משפיעים על גידול הפין או גודל. זו הסיבה מדוע כל מה שנקרא כדורי הפין המוצעים באינטרנט פשוט לא עובד בכלל, לא מאמין כל ההבטחות מזויפים. כל גלולות אלה להגביר את זרימת הדם בלבד, מה שעלול לגרום קצת זקפות יותר, אבל ההשפעה מיד מפסיק ברגע שאתה מפסיק לקחת את הכדורים האלה. אז, הרבה כסף מבוזבז אפקט מינימלי ולא קבוע. זה מפתה, המוכרים של גלולות אלה יראה לך רופאים מחייך מתוך אתרי האינטרנט שלהם, מחקרים מדעיים מדומה מהודו הם שילמו עבור, raving עדויות מפורסמים מפורסמים אבל זה רק תוכנית הונאה ענק. זה עסק רווחי מאוד, מוכר עשבי תיבול זולים במחירים אסטרונומיים, בשילוב עם חיוב מוצל לטווח ארוך לעתים קרובות חוזרים זה קשה לבטל. השורה התחתונה: כדורי הפין הם טהור "שמן נחש" לעתים קרובות עשוי מרכיבים זולים יבוא מסין, במחיר מופקע ואף מזיק לך בריאות. במיוחד זיהום עם מתכות כבדות וצבענים מסרטנים היא בעיה אפשרית. חלק מהמוכרים טוענים שהמוצרים שלהם מיוצרים במעבדות שאושרו על ידי ה- FDA, אבל זה לא אומר שהמוצר עצמו נשלט על ידי ה- FDA, כמו תרופות מרשם. משאבה להגדלת הפין.

עובי פין ממוצע

אפילו יותר גרוע, רבים של גלולות אלה מכילים חומרים לא מוכר כדי להפוך את הקונה מאמין כי המוצר עובד. ישנם מאות שונים שנקרא הפין enalrgement גלולות על ה- FDA הרשמי "Tainted Sexual Health Products" רשימת אזהרה, כולל כמה מותגים ידועים מאוד פופולרי גלולה. המרכיבים הסמים נסתרים לעתים קרובות תחביבים המשמשים לטיפול בבעיות זקפה, קצר ED (זיקפה). בעוד תרופות אלה מרשם רק יכול לעזור לחולים הסובלים מ- ED, הם יכולים גם להיות תופעות לוואי מסוכנות אינטראקציות, במיוחד עבור אנשים לוקחים תרופות לב מסוימות. במקרה הגרוע ביותר, הם יכולים לגרום התקפי לב, ישנם מספר מקרי מוות מאומתים הקשורים גלולות הפין מפוקפק. אל תסכן את החיים שלך להתרחק גלולות שיפור, לא משנה כמה מפתה את advertsing או ביקורות מזויפות. לכו על אימון טבעי יעיל במקום.

גודל ממוצע של פין

האם אימונים יכולים להפוך את הפין הקטן שלי לגדול יותר?
תרגילי הפין, המכונה לעתים קרובות jelqing, היו בשימוש כבר במצרים העתיקה כשיטה להגדלת הפין. בעוד מיליארדי דולרים גלולות ותעשייה expander זה מנסה למכור לך overpriced עשבי תיבול או משיכת התקנים טוען שיטות אלה לא עובדים טוב, הם באמת עושים. תוכניות אימון מכובד כמו "הגדלת הפין תיקון" עזר אלפי גברים להגדיל את גודל הפין שלהם.

אל תצפו ניסים, אבל הוספת על 2 ס"מ לגובה שלך זקוף לאחר כמה שבועות של אימון הוא לא יוצא מן הכלל. גברים רבים מדווחים על סוג זה של תוצאה, חלק אפילו עד 4 אינץ '. כמו כל האימונים, התוצאות לא יראו קסם לאחר כמה ימים, אבל עם תוכנית התרגיל הנכון, תוכל לזהות צמיחה איטית אך יציבה.

היתרונות: זה בטוח, אתה לא תזיק לבריאות שלך על ידי מנסה. זה זול, רוב תוכניות הגדלת הפין עבור הפין קטן עלות על 50 $, פעם אחת ההשקעה, ללא חיובים חוזרים מוסתרים. זה פחות ממחצית הכסף של חודש אחד אספקת גלולות הפין יעיל יעלה לך.

חשוב: במיוחד גברים צעירים לעתים קרובות מרגיש חוסר ביטחון על הפין שלהם, בעוד הוא עדיין גדל. תרגילי הפין מתאימים רק למבוגרים, כאשר הצמיחה הפין טבעי הוא סיים, זה בשנות העשרים המוקדמות. החל לפני גיל זה אינו מומלץ.

 

כמה זמן לוקח הגדלת הפין?

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לחשב שלושה עד שישה חודשים עבור תוצאות משמעותיות. ההצלחה של הפין תרגילים משתנה, כמה החבר 'ה הם באמת בר מזל ולראות צמיחה למדידה רק כמה שבועות, עבור כמה חבר' ה זה לוקח קצת יותר. אל תוותר אם אתה לא מקבל תוצאות מהירות, כל הפין הוא קצת שונה, אבל jelqing כבר עבד במצרים העתיקה, אז זה יעבוד בשבילך, יותר מדי. היום טכניקות ותרגילים הם הרבה יותר מתוחכמים מאשר בהתחלה, נבדק על ידי אלפי גברים שהרחיבו בהצלחה את הפין שלהם בדרך זו, אז זה באמת רק עניין של זמן. זה עובד עבור כולם, ללא יוצאים מן הכלל. זה לא קל, כמו אימון בחדר הכושר: לרמות את עצמך, דילוג על תרגילים או להיות עצלן והזנחה האימונים שלך אומר שזה ייקח זמן רב יותר עד שתבחין תוצאות. תעשה את זה! הגדלת אורך הפין

האם יש דרכים לעשות את הפין שלי נראה גדול יותר?
חדשות טובות, גם ללא עלייה אמיתית בגודל, אתה יכול לעשות את הפין שלך נראה גדול יותר, במצב זקוף ורפוי. הקלה ביותר היא לגלח את השיער הציבורי שלך, אם זה סנטימטר נוסף מוסתר בג 'ונגל הוא פתאום גלוי, זה כבר עושה לך גבריות נראית קצת יותר מרשים. במקרה יש לך כמה קילוגרמים מיותרים, לאבד שומן בבטן התחתונה יכול אופטית לשפר את הפין שלך, יותר מדי. למרבה הצער, זהו הגדלה אופטית גרידא, אבל דרך קלה מיידית להציג את הפין שלך בצורה אפשרית במיוחד אפשרי.

 

מהי תסמונת הפין הקטנה (SPS)?

בניגוד לתפיסה הרווחת, תסמונת הפין הקטנה היא הפרעה נפשית, הנמצאת תחת הפרעות דלקתיות (BDD). ביסודו של דבר, זוהי תפיסה שגויה של הגוף, גברים המושפעים ממנה מאמינים שהפין שלהם קטן מדי, כמעט אובססיבי למחשבה זו, למרות שהגבריות שלהם בעלת אורך והיקף נורמליים. בעוד הסימטומים הם חמורים מאוד, כולל דיכאון, חרדה ובידוד, זוהי הפרעה נפשית נדירה מאוד. לעתים קרובות מופעלות על ידי חוויות אישיות שליליות מאוד, למשל. דחייה של אישה ובעיות מיניות אחרות. במקרה שאתה חושב הפין שלך הוא זעיר, אבל יש מדידות נורמלי, המבקשים עזרה מקצועית מומלץ.אורך איבר הגבר הממוצע.

האם יש קורלציה בין גודל הפין לשפיכה מוקדמת?
פין קטן אינו רגיש יותר מאחד גדול יותר, אבל למרבה הפלא יש כמה מתאם, גברים רבים עם פין קטן יחסית הדו"ח כי הם פולטים בטרם עת. מנקודת מבט רפואית טהורה, זה יכול להיות קונבנציונליות, אבל לא מן הפסיכולוגי. לא משנה עד כמה חשוב או לא חשוב גודל הפין של השותף הנשי, גברים עם פין קטן לעתים קרובות מרגיש לא מאובטח, לפחות תת הכרתי. חוסר ביטחון מוביל ללחץ ומתח גופני, המעודדים להגיע מהר מדי. כישלון סובייקטיבי זה גורם ללחץ עוד יותר בפעם הבאה, מחזור שקשה לשבור. זו הסיבה העיקרית מדוע הגדלת הפין לעתים קרובות מסייע לאורך זמן במיטה, יותר מדי.

 

גודל הפין קטן או היקפו וביטחון עצמי

אחרון חביב, הבעיה הגדולה ביותר של הפין הקטן הוא לא הפין עצמו, אבל הבחור קשור אליו. כל הפין הוא שונה וייחודי, אתה יכול לקבל חיים נפלאים מילא מינית גם אם הגודל שלך מתחת לממוצע. זכרו תמיד שרוב הגירוי המיני שמרגישים נשים במהלך יחסי מין בא מן הדגדגן שלה, לא מהנרתיק שלה. בנוסף, יש הרבה יותר על להיות גבר מאשר גודל של מה שאתה נושא סביב בין הרגליים. זה כנראה העצה החשובה והיעילה ביותר שאנחנו יכולים לתת: נסו להירגע, פין גדול לא עושה באופן אוטומטי או קסם להפוך אותך מאושר יותר או יותר מקסים לנשים. אל תתנו גודל הפין שלך לשלוט על ההערכה העצמית שלך.

שפיכה מוקדמת היא תהליך של שפיכה בלתי נשלטת (או בעת אוננות או יחסי מין, ובמקרים נדירים רק פעמים אקראיות בכלל). זה בדרך כלל מתייחס לפני שאתה חודר באופן מינימלי לבן הזוג שלך, או שאתה עומד לעשות את זה – זה קורה תמיד עם כמות מינימלית של גירוי מיני אתה יכול לדמיין. בטווח הארוך, גם את השותף שלך ואת עצמך הולכים לשים לב שאתה לא עומד הרמות המינימלי שלך גירוי מיני. ישנן מגוון סיבות מדוע אתה עלול לסבול בעיה זו, וזה יכול גם להגדיל את כמות החרדה שאתה מרגיש; הדבר היחיד שעומד לעשות הוא להחמיר את הבעיה. הארכת איבר המין.

 

זמן רב יותר

שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש כמעט בכל עת, למרות שזה צפוי לקרות בכל פעם שאתה אינטראקציה עם שותף חדש. זה אחד מחלות הפין הנפוצות ביותר שאתה יכול לסבול כמו זכר, וזה כנראה הולך להשפיע על כל אדם על כוכב הלכת בשלב כלשהו בחייהם. מכשיר להגדלת איבר המין.

כיצד נגרמת שפיכה מוקדמת?
הרבה דברים שונים יכולים להתייחס שפיכה מוקדמת, וזה חיוני כי אתה מזהה את מקור הבעיות שלך. רוב הזמן לא הולך להיות סיבה לחתוך ברור, וזה עושה שליטה על הבעיה כמו קשה ככל שניתן. כשמדובר בחוויה מינית ובגילך, שתי התכונות עשויות להיות קשורות לבעיה – ככל שאתה צעיר יותר וחסר ניסיון, כך סביר יותר ששפיכה מוקדמת צפויה לעלות. זה לא הדבר היחיד, אם כי; לפעמים זה יכול להיות רק את רמות החרדה שאתה חווה. אם אתה אדם שבדרך כלל יש בעיות חרדה בלי להיכנס למין, שפיכה מוקדמת היא כנראה תהיה בעיה בשבילך.

גודל איבר ממוצע בעולם

לפעמים זה עלול לקרות רק לך במצבים מיניים ספציפיים מאוד (כמו עמדות מסוימות, או שותפים), ולפעמים זה יכול להיות רק בגלל שלא היה יחסי מין ב די הרבה. אשמה ודיכאון הם שני גורמים נפשיים אחרים, כי אתה חייב לעבוד לתוך המשוואה. מוזר לחשוב על זה, אבל המנטליות שאתה הולך למצבים מסוימים הולך לשפר את שפיכה מוקדמת שלך (אם אפשר). זה יכול גם להיות בעיה הורמונלית, איזושהי פגיעה פין, או אפילו רק תופעת לוואי של תרופות שאתה לוקח.

 

שפיכה מוקדמת תסמינים
הסימפטומים הם פשוטים; אתה הולך להיות שפיכה uncontrollable או לפני או מהר אחרי שהתחלת יחסי מין. זה אומר שלעולם לא תוכל לקיים מפגש מיני "מלא", והשותף שלך הוא יותר סביר להניח יישארו מרוצים. לא רק שזה מביך, אבל זה יכול לקחת אגרה לך נפשית אם הבעיה נמשכת מספיק זמן. זה בעצם שפיכה לפני שרצית שזה יקרה, וזה אף פעם לא יהיה כיף. לפעמים אנשים יראו כי הסימפטומים שלהם לסירוגין, ובמקרה זה זה יותר סביר בעיה רגשית. המוח הם מסובכים לעבוד עם, במיוחד כשמדובר שפיכה מוקדמת. ממוצע איבר גברי

 

כיצד מאובחנים?
תהליך האבחון הוא פשוט, הרופא עומד לשאול אותך כמה שאלות הנוגעות להיסטוריה המינית שלך. הם הולכים לשאול על שותפים בעבר, אם היה לך סקס בטוח ושפע של שאלות אחרות, כי תצטרך לענות בכנות. הרופא יבצע בדיקה גופנית על הגוף שלך, וייתכן אפילו ירצה לדבר עם השותף הנוכחי שלך (אם זה חל) – שפיכה מוקדמת היא לא בדיוק קל להתמודד עם, במיוחד כאשר אתה צריך להצביע נקודת המקור . הרופא שלך ירצה לוודא שזה פשוט כמו שפיכה מוקדמת, בניגוד לכל דבר אחר שיכול להיות הרבה יותר רציני. הגדלת האיבר

 

טיפול בשפיכה מוקדמת
תהליך הטיפול יכול להיות קשה, שכן אין תשובה מוצקה. דברים שונים הולכים לעבוד עם אנשים שונים, ואתה תצטרך לעבור את השלבים של להבין את זה בעצמך. לפעמים זה יכול להיות פשוט כמו שינוי עמדות שאתה משתמש בחדר השינה – יש אומרים כי קיום יחסי מין עם הזכר על הגב שלו יכול לשפר את שפיכה מוקדמת. אתה צריך גם להיות מסוגל לזהות את הרגשות והתחושות שאתה מרגיש לפני שפיכה, לאחר שלמדת מה אלה "מפעילה" הם, אתה יכול לאמן את הגוף לעכב את תהליך השפיכה. אתה בעצם מנסה לאמן את הפין שלך קשה זה, וזה באמת עובד. משחה להגדלת פין.

 

מעל 30 דקות

אם אינכם משתמשים בקונדומים בעת ביצוע פעולה מינית (מה שאתם צריכים להיות, אלא אם כן אתם מנסים להריון), אתם יכולים לנסות להכניס אותם לחדר השינה. הם לוקחים הרבה תחושה של מגע מיני, מה שאומר שאתה יכול להיות הרבה יותר זמן במיטה; אבל זה לא עובד בשביל כולם. השותף שלך עלול אפילו להיות אחד להאשים, כפי שהם יכולים לעבוד קשה מדי במיטה – לנסות לעזור להם להבין מתי הם הוא ילך מהר יותר או לאט. גירוי בקצב מהיר הוא בוודאי חייב לגרום לך לשפוך מהר יותר, אז לנסות ללכת לאט יותר כל הזמן שאתה נתקל יחסי מין. טבק, אלכוהול וסמים לא חוקיים יכול להשפיע על נטיות השפיכה שלך גם כן. אם אתה לוקח חלק בכל סמים, טבק או אלכוהול, קיצוץ יכול לעבוד פלאים בשבילך. הרבה אנשים למעשה להכות את בעיות שפיכה מוקדמת על ידי להיפטר הרגלי עישון / השתייה שלהם, כמו גם שימוש בסמים לא חוקיים. כמו שנאמר קודם, זה לא עובד עבור כולם, אבל אתה רק צריך למצוא את "תרופה". תרגילי קגל הם גם נהדר עבור אלה המנסים להאריך את הזמן הדרוש להם לפלוט. זה עובד על השריר הממוקם בבסיס הפין שלך, כך שתוכל לשמור על זקפה חזקה יותר (ולהתרגל לגירוי באופן כללי). במקרים מסוימים, זה עלול לקחת איזה ייעוץ או טיפול כדי להקל על שפיכה מוקדמת הקשורות חרדה. מכשיר להגדלת פין.